Ontvang een maandelijks bierabonnement met nieuwe bierstijlen
* Vanaf 63,00€ voor een abonnement van 3 Maanden
exclusief verzendkosten
Mijn abonnementsduurDe volgende verzending is 01/04/2021
Stevige verpakking
Statiegeld terug bij de supermarkt
De keuze aan bier is enorm! We geven je daarom graag wat meer info!
Oswin Rodrigues, al 10 jaar onze bierexpert.
Krijg elke maand een box vol Speciaalbier!
Selectie van de maandDe wereld van bier is behoorlijk groot, dus een goede voorbereiding is vereist! Bij de eerste bier-box ontvang je daarom alle benodigdheden die je tot een echte \\\"bierkenner\\\" zullen maken!
Een boekje om de basis van het proeven onder de knie te krijgen.
Een bierglas, want we drinken immers in stijl!
En wat kleinigheden.
* Toegang onder Mijn account, tabblad "Mijn bier abonnement".
Uitstekend zoals gewoonlijk!
Murielle
We genieten hier al vier maanden van. Heel lekker! Dank je wel #HOPT!
Caroline
Geweldige service en mijn man vindt het erg leuk! Ik heb een abonnement van 3 maanden genomen.
Tiphanie
Omdat de keuze aan bier enorm is en je vaak niet weet wat je moet proeven of als cadeau moet aanbieden, neemt het HOPT team dit allemaal voor je uit handen!
Bruno
\"De wereld van het bier is altijd in beweging, daarom kiezen we onze bieren zorgvuldig uit. We selecteren zowel bieren die als traditioneel of juist als innovatief worden beschouwd, en helpen je zo een echte bierkenner te worden\".
Oswin Rodrigues, reeds 10 jaar bierexpert.
De bierbox wordt aan het einde van de maand verstuurd zodat deze aan het begin van de volgende maand bij jou thuis wordt bezorgd.
Ja, je hoeft alleen maar in te loggen in je account op de site en daar je persoonlijke gegevens rechtstreeks aan te passen.
De eerste maand van je abonnement op onze bier-box ontvang je een box met 6 verrassende Craft bieren van verschillende brouwerijen en een welkomstpakket bestaande uit een bierglas, een boekje over de basis van het bierproeven en wat extra's. De andere maanden ontvang je een doos met 6 nieuwe bieren in flessen of blikjes.
Ja, absoluut, een bierabonnement bij HOPT is een uitstekend cadeau-idee!Begin met het kiezen van de tijdsduur van het abonnement; 3 maanden, 6 maanden of 12 maanden en klik vervolgens op ""ALS GESCHENK"".Vul het adres in van de in en wij doen de rest!
Alcoholgebruik tijdens de zwangerschap wordt ten strengste afgeraden. Het verkopen van alcohol aan minderjarigen is verboden. Door het bezoeken van onze site bevestig je dat je 18 of ouder bent. InterDrinks, Lille, Frankrijk.